Slide background

چرا ما را انتخاب میکنید؟

تیم تخصصی

ما با یک گروه از کارشناسان خبره، آمادگی ارایه تخصصی ترین راهکارها و مشاوره ها را داریم.

محیط گرم و صمیمی

تیم ما در یک محیط گرم و مملو از عشق به کار، بهترین تصمیمات را اتخاذ می‌نمایند.

پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی بارای، با هدف رضایت مشتریان در هر ساعت از شبانه‌روز در خدمت مشتریان می‌باشند.

نمایی از شرکت ما

ما آنچنان که می نماییم هستیم

گروه فناوری رایان بارای، به زودی نمایندگی های متعددی را در سراسر ایران مستقر خواهد نمود تا شما در هرکجا باشید، و در هر زمان نیاز داشتید کارشناسان ما پاسخگوی نیاز شما باشند.

توانمندی ما

استقرار سیستم های ERP
بهینه سازی بانک های اطلاعاتی
راهکارهای خاص صنایع مختلف
راهکارهای شبکه و سخت افزار

خدمات اصلی

 • مشاوره و فروش

  مهم نیست که شما چقدر در حوزه خرید خدمات از ما اطلاعات دارید، کارشناسان دپارتمان فروش ما گزینه های متعددی را برای خرید بهتر و انتخاب مناسب در اختیار شما خواهند گذاشت.

 • راه اندازی و استقرار

  نحوه صحیح و استاندارد راه اندازی و استقرار سیستم های سخت افزاری یا نرم افزاری مهمترین بخش کار میباشد، زیرا در واقع بسترسازی مناسب در این مرحله صورت میگیرد، ما با بهترین متد و روشها این کار را انجام میدهیم.

 • آموزش

  ما بهترین شیوه های آموزشی را در کسب نتیجه مطلوب در اختیار شما قرار میدیم، هنگام راه اندازی، آموزش در محل، از راه دور و …

 • پشتیبانی

  از دید ما مهمترین بخش از کار ما میباشد، تا ارتباط رضایتمند دو طرفه با مشتریان حفظ شود، گروه فناوری بارای با پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده هر گونه پاسخ در راستای خدمات خود میباشد.

 • راهکارهای خاص

  گروه ما همچنین آماده راهکارهای خاص و پیشرفته چه در حوزه نرم افزار و چه سخت افزار میباشد، چنانچه اطلاعات مورد نظر خود را در بخشهای مختلف کسب ننمودید، با ما تماس بگیرید.