رکورد فوق العاده آیفون ۶ : فروش ۱۰ میلیون دستگاه تنها در ۳ روز

بعد از رونمایی پرچمداران جدید اپل یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس (iPhone 6 & iPhone 6 Plus), و آغاز فروش آنها از جمعه گذشته، آیفونهای جدید اپل باز به رکورد تازه ای از فروش دست یافتند. تنها در مدت ۳ روز ۱۰ میلیون دستگاه فروش رفت.

ثبت رکورد فروش این پرچمداران به حدی بود ک تیم کوک (Tim Cook) مدیر عامل وقت اپل در پیغامی از تمام خریداران و هواداران تشکر ویژه کرد:

 

ما از تمام مشتریان خود که با خرید آیفون ۶ رکورد تاریخی دیگری در فروش آیفون رقم زدند، تشکر و قدردانی میکنیم.

 

همیشه اپل در فروش آیفون های خود زمانبندی و برنامه ریزی ویژه ای را تدارک میبیند، و امسال هم در روزهای ابتدایی در چند کشور آمریکایی، اروپایی و آسیایی و تا هفته آینده در بیست کشور دیگر و در امتداد تا پایان سال جاری میلادی، در ۱۱۵ کشور توزیع خواهد شد.

 

 

apple-iphone

 

 

جالب است بدانید که در ۲۴ ساعت اول، پیش فروش آیفون ۶ و ۶ پلاس حدود ۴ میلیون بود، همچنین مدت زمان دریافت محصول بعد از سفارش، ۷ تا ۱۰ روز کاری میباشد. ظاهراً حرکت جدید اپل در عرضه آیفونهایی با صفحه نمایش بزرگتر باعث این موفقیت بوده که بخشی از هدف این شرکت، جذب و بازگردانی کاربران اندرویدی است، و ظاهراً شک و تردید زیادی، بخش عمده ای از تفکر کاربران اندرویدی را در تغییر کاربری به سمت گجت های جدید اپل و استفاده از محیط iOS فرا گرفته است.

تحلیلگران وال استریت ژورنال معتقدند که اپل تا پایان سال میلادی جاری، ۶۰ میلیون از دستگاههای جدید آیفون خود به فروش برساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *